Přihlásit se
CZ

S Euronou ke hvězdám

Již více než 20 let pomáhá Eurona měnit životy

I Vy máte tuto jedinečnou možnost rozhodnout se. Začněte právě teď.

„Když jsem byla doma s dcerkou na rodičovské dovolené, začala jsem na doporučení sousedky a dobré kamarádky používat výrobky Eurony. Tenkrát mě vůbec nenapadlo, jak moc mi to změní život! S překvapením jsem časem zjistila, že mi poprvé někdo platí za doporučování něčeho, s čím jsem sama spokojená. Díky Euroně jsem získala časovou i finanční svobodu, mám čas pro sebe, svého skvělého manžela a naše děti.“

Časová flexibilita

Díky Euroně budete mít vždy čas věnovat se rodině, dětem a přátelům na 100 %. Nepodřizujte svůj život hodinám, ale vlastní vůli a náladě.

Pracujte z domu, z kavárny u šálku dobré kávy, pod pergolou doma na zahradě nebo z obýváku u praskajícího krbu a zorganizujte si den podle svého, je to pouze na Vás.

Vaše kancelář může být kdekoliv.

Finanční nezávislost

Nezáleží na tom, jestli usilujete pouze o přivýdělek, nebo se hodláte Euroně věnovat na plný úvazek. Díky podpoře Eurony můžete při budování vlastní sítě využít fungující mechanismy, které Vám pomohou v začátcích.

Využijte své schopnosti a dovednosti k dosažení ještě lepších výsledků a dostávejte odměny za práci Vašeho týmu.

Eurona Vám se začátky pomůže díky svému exkluzivnímu programu pro podporu nováčků.

Jak se mohu zaregistrovat?

S Vaší první objednávkou provedete zároveň registraci. Registrace je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

Kde mohu vidět Váš katalog?

Katalog naleznete v elektronické podobě v sekci Aktuální nabídka na hlavní stránce. Tištěný katalog dáváme nově registrovaným zákazníkům automaticky k první objednávce za minimálně 50 BO zdarma.

Musím objednávat pravidelně?

Registrace Vás k ničemu nezavazuje, pokud však chcete využívat všech výhod, které Eurona nabízí, objednejte měsíčně alespoň za 100 BO.

Mám kamarádku, od které výrobky nakupuji

To je skvělé, spojte se s ní, požádejte ji o její Eurona ID a během registrace ho zadejte do příslušné kolonky. Stane se Vaší sponzorkou a podělí se s Vámi o své zkušenosti, rady a tipy.