Přihlásit se
CZ

O společnosti

ČISTÁ FILOZOFIE

„Život můžeme strávit neustálým ohlížením se zpět do minulosti a hledáním příčin v konání druhých, ale žít bychom jej měli sami za sebe a tvořit vlastní a lepší budoucnost, kterou zde přenecháme našim dětem“.

Lukáš Černý

Lukáš Černý
zakladatel společnosti Eurona by Cerny

EURONA BY CERNY

Eurona s. r. o. je česká výrobní společnost s vlastním vývojem a širokým sortimentem bytové kosmetiky pro komplexní péči o domácnost. Nabízí také vysoce kvalitní produkty tělové, vlasové, pleťové kosmetiky či výjimečně šetrné speciály s označením Natural product. Od roku 2016 společnost rozšířila své portfolio také o divizi exkluzivních potravin PURE BAR pro zdravý životní styl a výživu s čistou filozofií.

Unikátní projekt Moře v srdci Evropy je prvním chovem lososů atlantských na mořské vodě ve vnitrozemí České republiky. Eurona by Cerny tak nabízí vlastní čerstvé lososy a širokou paletu rybích specialit. Sortiment potravin korunuje vysněná medová farma Eurona s vlastním chovem včel, certifikovaným českým medem a exkluzivními medovými produkty s garancí původu.

ECOLOGY WITH PURE PHILOSOPHY

Vítejte ve světě čisté filosofie, v níž se snoubí úcta, pokora a nejvyšší šetrnost k přírodě a k lidskému zdraví s výjimečnou kvalitou výrobků a jednotnou koncepcí společnosti Eurona by Cerny.

Produkty s čistou filozofií:
• bez fosfátů
• bez chlóru
• bez formaldehydu
• bez perborátů

Produkty s označením Natural product:
• bez SLS/SLES
• bez parabenů
• bez alergenů
• bez syntetických barviv

Tyto produkty jsou vhodné zejména pro osoby s extrémně citlivou pokožkou, s alergiemi na výše uvedené složky a ty, kteří vnímají vysoké nároky na ekologičnost a šetrnost jako součást osobního životního stylu.

KATALOG A NOVINKY

Katalog Eurona by Cerny je vydáván jednou ročně a je hlavním prodejním nástrojem, který vždy představí aktuální širokou nabídku luxusních novinek, inovací i oblíbených produktů. Vždy s originálním vývojem a vlastní recepturou. Naleznete v něm výjimečné ucelené kolekce určené pro domácnost s exkluzivní vůní, vysoce účinné speciální čisticí a pečující prostředky, ale také přírodní kosmetiku pro dospělé, osoby s citlivou pokožkou, speciální produktové řady pro děti i tu nejjemnější péči produktů značky PureMimi a EcoMimi pro miminka od prvních dnů narození. V průběhu roku Eurona by Cerny nabízí mimo jiné i sezónní akční nabídky a katalogy, v nichž na vlně čisté filozofie přináší neustále něco nového.