Přihlásit se
CZ

Bonusy a prémie

Buďte blíže Euroně / Odměníme Vás za Vaši práci

Překročte hranici, která Vám otevře větší možnosti na Vaší cestě k úspěchu a získání skvělých odměn.

Využijte Vaši cílevědomost a ambice k dosažení a obhájení titulu Leadera. Získáte nejen benefity a možnost dosahovat vyšších karierních pozic, ale hlavně užší spojení se společností Eurona, která Vám poskytne stabilní zázemí a podporu ve Vašem dalším karierním postupu a cestě za finanční nezávislostí.

Pracovat můžete kdykoliv a odkudkoliv. Plánujte si tedy den, jak potřebujete.

Provize a bonusy

Dostáváte se do další úrovně systému odměňování, kdy jste hodnoceni nejen za svoji práci, ale i za práci Vašeho týmu! Je jen na Vás, jakou cestu si zvolíte. Ať už budování vlastní sítě, nebo pouze přivýdělek.

V rámci každého karierního postupu získáváte hodnotné dárky, odměny a exkluzivní finanční bonusy! Rovnoměrné budování a efektivní motivování sítě Vám pomůže snadněji dosáhnout vyšších bonusů!

Vytvořte si okamžitý pasivní příjem díky rozdílu ve Vašich a katalogových cenách, nebo založte vlastní podnikání, budujte tým a budete odměňováni přímo.

Partnerství

Nic Vám neunikne! Buďte první, kdo se dozví o plánovaných novinkách, chystaných akcích a dalším dění v Euroně!

Setkávejte se s vedením společnosti na prezentacích novinek a katalogů, kde se dozvíte podrobné informace o nových produktech a jejich použití.

Podělte se o svůj příběh s ostatními prostřednictvím webových stránek Eurony, inspirujte a motivujte se navzájem a sdílejte své postřehy a tipy ze své sítě.

Budování kariéry Leadera

Efektivním vedením svého vlastního týmu a přijímáním výzev při práci v terénu se svými dovednostmi posouváte blíže ke splnění svých snů a cílů.

Co musím udělat pro získání titulu Leader?

Abyste se stali Leaderem, musíte se dostat na provizní hladinu 21 % tzn. dosáhnout BO skupiny min. 10 000 BO. Pokud pozici Leadera obhájíte 3x po sobě, nebo 8x z 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců, získáváte titul Leader.

Kde zjistím výši svých Eurona bonusů?

Výši Eurona bonusů zjistíte v prostředí Můj Office v sekci Reporty.