Přihlásit se
CZ

Vše o nákupu

Osobní účet a služby

K nákupu je nutné zřídit si osobní účet (registraci). Podmínky registrace najde zde.

Osobní účet (registrace) je Vaše osobní zákaznické konto, které je přístupné pomocí Vaší e-mailové adresy a chráněné Vámi zvoleným heslem.

S osobním účtem získáte tyto výhody:

  • Přehled aktuálních a minulých objednávek.

  • Nakupujete za zvýhodněné nákupní ceny.

  • Již žádné vyplňování doručovacích a fakturačních údajů. Tyto údaje budou bezpečně uloženy k opakovanému použití.

Co mám dělat, když jsem zapomněl/a heslo do osobního účtu?

Pokud si nemůžete vzpomenout na své heslo k osobnímu účtu, klikněte prosím na odkaz Zapomněl/a jste heslo? na přihlašovací stránce k osobnímu účtu. Následně budete vyzván/a k uvedení e-mailové adresy, kterou jste použil/a k založení svého osobního účtu. Na tento e-mail Vám vzápětí bude odeslán odkaz pro obnovu hesla, kde zadáte Vaše nové heslo. V případě, že zaslaný e-mail s odkazem pro obnovu hesla nemůžete najít, zkontrolujte, zda se neskrývá v nevyžádané poště (tzv. spamu).

Jakým způsobem mohu měnit údaje ve svém osobním účtu?

Pokud chcete změnit své zadané údaje, přihlaste se jednoduše prostřednictvím e-mailu a hesla do svého osobního účtu. Zde najdete sekci Můj profil, kde můžete kdykoliv změnit svou dodací či korespondenční adresu a telefonní číslo, případně e-mail (zde je nutné provést nové ověření) nebo změnit heslo. Pro změnu nebo doplnění fakturačních údajů (jméno, příjmení, fakturační adresa, IČO, DIČ) kontaktujte zákaznický servis.

Objednávání

Jak nakupovat na stránkách euronabycerny.com?

Nakupování na www.euronabycerny.com je velmi snadné a pohodlné. Vyberete si konkrétní produkt a množství a zvolíte Přidat. V pravém horním rohu se poté objeví okno s Vaším nákupním košíkem, kde zvolíte možnost Pokračovat v objednávce.

Nyní vyberete způsob:

  1. Jste registrovaným uživatelem a máte u nás osobní účet. V tomto případě pokračujete zadáním e-mailové adresy a hesla.

  2. Jste novým zákazníkem – v tomto případě pokračujete tlačítkem Registrovat.

Mohu si zboží objednat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu?

Ano, pokud máte již registraci – osobní účet. Pro zadání objednávky telefonicky nebo e-mailem kontaktujte náš zákaznický servis.

Je možné objednat zboží pomocí tabletu či mobilního telefonu?

Ano, na www.euronabycerny.com můžete objednávat také prostřednictvím tabletu či mobilního telefonu.

Jak poznám, že byla objednávka přijata?

Jakmile přijmeme Vaši objednávku, odešleme Vám e-mailem Potvrzení o obdržení objednávky.

Pokud ani po několika hodinách od nás potvrzení neobdržíte, zkontrolujte nejprve, zda se e-mail neskrývá v nevyžádané poště (tzv. spamu). Pokud ani zde potvrzení nenajdete, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku.

Kde najdu své Registrační číslo - Eurona ID?

Registrační číslo – Eurona ID najdete v Můj office po přihlášení, vlevo nahoře pod Vaším jménem a profilovou fotografií (pokud máte nahranou).

Mohu změnit nebo stornovat objednávku?

Odeslaná objednávka je krátce po přijetí v našem systému předána na kolegy v naší expedici, kteří se postarají o její kompletaci. Objednávku není možné v tomto okamžiku z technických důvodů již měnit.

Nevyexpedovanou objednávku lze stornovat. Pokud v objednávce byly čerpané výhody (úspěšný start, bonusové kredity apod.), tak se tyto výhody znovu již k čerpání nevrátí.

Odstoupit od smlouvy můžete tak, že zásilku nepřijmete nebo ji vrátíte.

Doprava

Jaké jsou možnosti dodání zboží?

Zboží Vám bude dodáno na Vámi zvolenou adresu prostřednictvím vybrané dopravní společnosti.

Jak mohu sledovat stav své objednávky?

Stav objednávky můžete sledovat ve svém osobním účtu v sekci Objednávky.

Jakmile Vaše zásilka opustí logistické centrum, obdržíte e-mail s Osobním číslem pro sledování zásilky, díky kterému můžete snadno sledovat cestu zásilky. Jednoduše stačí na toto číslo kliknout a budete přesměrován/a na stránky příslušného přepravce.

Kdy mi bude zboží dodáno?

Zboží je standardně expedováno do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky. Pokud dojde ke zpoždění expedice, obdržíte upozornění e-mailem.

Jakmile bude zboží na cestě k Vám, obdržíte e-mail a sms zprávu od dopravce s číslem zásilky. Cestu zásilky můžete sledovat na stránkách konkrétního přepravce.

Mohu změnit termín nebo adresu dodání?

Ano, můžete. Pokud Vám datum nebo adresa doručení nevyhovuje, můžete si tyto údaje změnit dle podmínek dopravce, který zásilku doručuje.

Co mám dělat, když v době doručení nebudu doma?

Pokud vám termín nebo adresa doručení nevyhovují, můžete provést jejich změnu údajů přímo u zvoleného dopravce.

Co mám dělat, když objednávka nepřijde celá?

Pokud je Váš balík nekompletní, omlouváme se za vzniklou nepříjemnost. Prosím, kontaktujte naše reklamační oddělení [email protected] a naši pracovníci Vám rádi pomohou. Až nám budete volat nebo psát, připravte si prosím Číslo objednávky nebo Vaše Registrační číslo – Eurona ID. Velmi to urychlí komunikaci a na Vaše přání budeme moci rychleji reagovat.

Proč zasíláte objednávku ve více zásilkách?

Našim cílem je, aby byly zásilky zasílány rychle, bezpečně a efektivně. Někdy je také lepší umístit velmi odlišné zboží do různých balíků, aby se společnou přepravou nepoškodilo. Samozřejmě ale platí, že rozdělením objednávky na více zásilek se nemění náklady na poštovné. To zaplatíte vždy jen jednou ve smluvené výši.

Mohu si zvolit dopravce?

Ano, dopravce si můžete zvolit přímo v objednávce.

Platba a fakturace

Jaké jsou možnosti platby?

Na www.euronabycerny.com můžete platit pohodlně a bezpečně platební kartou online nebo dobírkou při převzetí zboží. Dobírka je zpoplatněna.

Při platbě kartou online, budete automaticky přesměrován/a na zabezpečené stránky platebního partnera za účelem provedení platby. Zde zadáte číslo karty, platnost karty a kontrolní číslo karty (CVC/CVV), které odpovídá poslednímu trojčíslí z číselné řady v podpisovém poli na zadní straně platební karty.

Při platbě dobírkou zaplatíte za zboží až při jeho převzetí. Placení probíhá v hotovosti nebo kartou. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč.

Kdy obdržím fakturu k objednanému zboží?

Fakturu ve formátu PDF Vám zašleme na e-mailovou adresu v den, kdy zboží opustí náš sklad.

Připomínáme, že vytištěná faktura není součástí zásilky, se zásilkou obdržíte pouze Dodací list.

Vrácení zboží a reklamace

Mám právo odstoupit od kupní smlouvy?

Samozřejmě. Máte dostatek času, abyste se seznámil/a s povahou, vlastnostmi a funkčností zakoupeného zboží. Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete od koupě odstoupit i bez uvedení důvodu. Lhůta pro odstoupení je 30 dnů od převzetí zboží.

Jak probíhá vrácení peněz?

O tom, že jsme Vámi odeslané zboží dostali zpět, Vás budeme informovat e-mailem Potvrzení o vrácení zboží.

Pokud jste za zboží platil/a platební kartou online, pošleme Vám peníze zpět na bankovní účet, ze kterého jste platbu uskutečnil/a. Vrácení peněz proběhne běžně do 7 dnů od přijetí vráceného zboží.

V případě dobírky Vás budeme kontaktovat e-mailem za účelem sdělení čísla bankovního účtu, na který má být částka převedena. Vrácení peněženích prostředků proběhne zpravidla do 7 dnů od sdělení údajů o bankovním účtu.

Jak postupovat při reklamaci zboží?

Je nám velmi líto, že se zakoupeným zbožím nejste spokojen/a a jste nucen/a ho reklamovat. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

K reklamaci prosím využijte e-mail [email protected]. Náš zákaznický servis Vám následně poradí, jaké další kroky jsou pro vyřešení reklamace zapotřebí.

Připravte si prosím své Registrační číslo – Eurona ID nebo Číslo objednávky, které najdete v podkladech k objednávce (např. v e-mailu Potvrzení o obdržení objednávky). Pokud nemáte tyto údaje po ruce, budete požádán/a o uvedení e-mailové adresy, kterou jste použil/a k nákupu.

Objednané zboží dorazilo poškozené, co mám dělat?

K reklamaci prosím využijte e-mail [email protected]. Náš zákaznický servis Vám následně poradí, jaké další kroky jsou pro vyřešení reklamace zapotřebí.

Připravte si prosím své Registrační číslo – Eurona ID nebo Číslo objednávky, které najdete v podkladech k objednávce (např. v e-mailu Potvrzení o obdržení objednávky). Pokud nemáte tyto údaje po ruce, budete požádán/a o uvedení e-mailové adresy, kterou jste použil/a k nákupu.

Kontakt

Jak mohu kontaktovat zákaznický servis?

Nenašli jste zde odpověď na Vaši otázku? Potom se prosím obraťte na zákaznický servis prostřednictvím níže uvedených kontaktů, náš přátelský a ochotný personál je Vám plně k dispozici.

Po-Pá: 8:00-16:00

Telefon: +420 491 477 361

E-mail: [email protected]

E-mail reklamace: [email protected]

Připravte si prosím své Registrační číslo – Eurona ID nebo Číslo objednávky, které najdete v podkladech k objednávce (např. v e-mailu Potvrzení o obdržení objednávky), e-mailovou adresu nebo telefonní číslo použité při zadávání objednávky.