EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 3300
Prostorové aromatikum - Oud, 150 ml
info Množství
Kód : 3299
Prostorové aromatikum - Sunraya, 150 ml
info Množství
Kód : 3210
Aktivátor septiků v tabletách, 8x20g
info Množství
Kód : 3135
Aktivátor septiků, 750ml
info Množství
Kód : 3167
Aktivní bezchlorový prostředek s čistící a ochrannou funkcí
info Množství
Kód : 3058
Biologický čistič odpadů, 750 ml
info Množství
Kód : 3051
Čisticí a pečující prostředek na dlažby, 500 ml
info Množství
Kód : 3048
Čisticí a pečující prostředek na dřevěné podlahy, 500 ml
info Množství
 
lotos