Přihlásit se
CZ

Baby care

Péče o Vaše nejdražší

Baby Care představuje ekologicky šetrné kolekce vyvinuté speciálně pro děti s ohledem na specifické potřeby v péči o zdraví jejich citlivé pokožky. Díky výběru těch nejjemnějších komponent a unikátnímu složení na přírodní bázi (NATURAL PRODUCT) jsou vhodné pro miminka již od narození (řady PureMimi, EcoMimi), holčičky (řada Pinky Frou) i kluky (řada Go Spunky!), ale i pro dospělé osoby s citlivou pokožkou a vysokými nároky na šetrnost, hygienickou čistotu a péči bez chemie.

Produkty s označením Natural product:

  • bez SLS/SLES

  • bez parabenů

  • bez alergenů

  • bez syntetických barviv

matka

miminko

EcoMimi - Baby & Sensitive

Vysoce kvalitní ekologické prostředky na praní a každodenní péči s jemnou hypoalergenní vůní jsou mimořádně šetrné k citlivé pokožce dětí i dospělých osob. Produkty této řady jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, na bázi rostlinného původu. Vysokou kvalitu a ekologickou šetrnost prokázal v roce 2017 koncentrovaný prací prostředek na dětské prádlo Baby & Sensitive, vlajková loď řady EcoMimi, ziskem celoevropského certifikátu EU Ecolabel a současně také ziskem prestižního certifikátu „Ekologicky šetrný výrobek“, který mu v roce 2017 udělilo Ministerstvo pro životní prostředí.

products

PureMimi

Mimořádně jemná přírodní kosmetika, jejíž receptury jsou založeny na blahodárných účincích ovsa a sladkých meruněk. PureMimi je spojením harmonie vzácných rostlinných olejů, výtažků a aktivních látek s něžnou péčí vytvořenou na míru potřeb té nejjemnější a nejcitlivější pokožky miminek již od narození.

toes

babycare

Pinky Frou a Go Spunky!

Přírodní kosmetika a další produkty s hypoalergenní vůní vhodné pro děti od 3 let představuje sortiment pro holčičky i kluky. Speciálně pro slečny je tu Pinky Frou - sladce růžová řada produktů, která voní po šťavnatých jahůdkách, krémovém jogurtu s podtóny malin, broskví a vanilky. Kolekce pro kluky Go Spunky! zase lehkým nádechem svěžích citrusů potěší srdce každého malého i velkého rebela.