Přihlásit se
CZ


Čerstvý losos atlantský z unikátního RAS chovu

Vychutnejte si jedinečný gurmánský zážitek!


Losos atlantský

Objednejte si čerstvého lososa atlantského a jeho produkty v několika jednoduchých krocích. Rybu Vám doručíme na Vámi zvolené závozové místo prostřednictvím našich expresních rozvozů.

Vysoce kvalitní a dokonale jemné maso lososů atlantských obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek. Patří k velmi oblíbeným a právem se řadí k preferovaným potravinám vhodným pro zdravý životní styl. Je lahodné a šťavnaté, s vysokým obsahem cenných omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, minerálních látek, vitaminů a bílkovin, a navíc nezatěžuje trávení. Hodí se na všechny způsoby úpravy.

Zobrazit

Expresní rozvozy Česko

Sledujte naše expresní rozvozy po celém Česku. Vyberte si termín závozu a Vámi preferované místo osobního odběru z našich rozvozových tras. Rybu Vám doručíme chlazenou na ledu, absolutně čerstvou! Pokud jste nenašli své město, kontaktujte naše operátorky na: [email protected].

Expresní rozvozy Slovensko

Sledujte naše expresní rozvozy po celém Slovensku. Vyberte si termín závozu a Vámi preferované místo osobního odběru z našich rozvozových tras. Rybu Vám doručíme chlazenou na ledu, absolutně čerstvou! Pokud jste nenašli své město, kontaktujte naše operátorky na: [email protected].