EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Těší nás Váš zájem o společnost EURONA a její produkty. Podrobné informace naleznete v sekci O společnosti, v sekci Výrobky a rovněž si můžete prolistovat naším aktuálním virtuálním katalogem a vybírat můžete i v akční nabídce. Objednat zboží si můžete přímo do Vašeho nákupního košíku a v 5 jednoduchých krocích dokončíte objednávku. V případě dotazů se můžete obrátit přímo na našeho poradce, který Vás kontaktoval nebo na některou z našich operátorek:

EURONA s.r.o., Lhota za Červeným Kostelcem 261, Červený Kostelec 549 41
IČ: 25996304, DIČ: CZ25996304, zapsána ve výpisu z OR vedeného u Krajského obchodního soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložka číslo 19017
- PO-PÁ 8:00 - 16:00 hod
- e-mail: prodej@eurona.cz
- telefon: +420 491 477 361

EKO-KOM Datový list Příloha Rozhodnutí 96/335/ES

Obchodní podmínky
lotos