EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.


  Nabídka volných pracovních místObchodní zástupce - řidič
Nový unikátní projekt výše zmíněné společnosti je zaměřený na chov, prodej a zpracování: LOSOSA ATLANSKÉHO
Popis pracovní pozice:
Prezentace a prodej produktů společnosti po celé ČR
Vyhledávání nových zákazníků, budování obchodní sítě a vytváření dobrých obchodních vztahů
Péče o stávající klienty
Tvorba obchodních nabídek na míru zákazníkovi dle jeho potřeb a možností
Průběžné předkládání informací o vývoji trhu a návratů obchodního rozvoje
Podrobnější informace o pracovní pozici


Operátor (chemické) výroby pro suchý i mokrý provoz
lotos