EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 3059
Univerzální čistící prostředek
info Množství
Kód : 3214
Univerzální úklidový prostředek - Ledová tříšť, 1000ml
info Množství
Kód : 3253
Univerzální úklidový prostředek - Černý hrozen, 1000ml
info Množství
Kód : 3088
Univerzální úklidový prostředek - Levandule, 1000 ml
info Množství
Kód : 3291
Univerzální úklidový prostředek - Malina a máta, 1 000 ml
info Množství
Kód : 3003
Univerzální úklidový prostředek - Pomeranč, 1000 ml
info Množství
Kód : 3126
Univerzální úklidový prostředek - Swifter, 1000 ml
info Množství
Kód : 3107
Univerzální úklidový prostředek - Zelená, 1000 ml
info Množství
 
lotos