EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 4290
Aviváž a kondicionér – Séraphine, 25 ml
info Množství
Kód : 4291
Aviváž a kondicionér GO SPUNKY! , 20 ml
info Množství
Kód : 4315
Propisovací tužka EURONA Original modrá - 1 ks
info Množství
Kód : 4316
Propisovací tužka EURONA Original růžová - 1 ks
info Množství
Kód : 9411
Akční leták - prosinec 2017
info Množství
Kód : 9066
Box kompletních vzorečků aviváží, 28x20 ml
info Množství
Kód : 9065
Box na vzorky aviváží
info Množství
Kód : 9396
časopis Eurona news 2017
info Množství
 
lotos