EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 7008
Královská listová péče o orchideje 2 v 1, 250 ml
info Množství
Kód : 7004
Tekuté hnojivo pro balkónové květiny, 500 ml
info Množství
Kód : 7003
Tekuté hnojivo pro palmy a zelené rostliny, 500 ml
info Množství
Kód : 7002
Tekuté hnojivo pro pokojové kvetoucí rostliny, 500 ml
info Množství
Kód : 7006
Trávníkové hnojivo s dlouhodobě ochrannou funkcí, 2500 g
info Množství
Kód : 7001
Univerzální organické tekuté hnojivo, 1000 ml
info Množství
Kód : 7007
Univerzální tekutá bionesence s obsahem enzymů z žížal, 500 ml
info Množství
 
lotos