EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 6326
Prostorové aromatikum - GO SPUNKY!, 150 ml
info Množství
Kód : 6327
Prostorové aromatikum - Pinky Frou, 150 ml
info Množství
Kód : 3207
Prostorové aromatikum - Deneb - Tajemství černé labutě, 150ml
info Množství
Kód : 3279
Prostorové aromatikum - Andělské zvonění, 150 ml
info Množství
Kód : 3065
Prostorové aromatikum - Citronová tráva, 150 ml
info Množství
Kód : 3184
Prostorové aromatikum - Černá perla, 150 ml
info Množství
Kód : 3093
Prostorové aromatikum - Černý hrozen, 150 ml
info Množství
Kód : 3127
Prostorové aromatikum - Čistá, 150 ml
info Množství
 
lotos