EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 1169
Aviváž a kondicionér GO SPUNKY! , 1 000 ml
info Množství
Kód : 6341
GO SPUNKY! - Pěna do koupele, 250 ml
info Množství
Kód : 6343
GO SPUNKY! - Tělový sprej pro malé uličníky, 150 ml
info Množství
Kód : 6337
GO SPUNKY! Hydratační sprchový a koupelový gel, 250 ml
info Množství
Kód : 6325
GO SPUNKY! Ochranný šampon s Aloe vera a vitaminem E, 250 ml
info Množství
Kód : 6308
GO SPUNKY! Stylingový gel na vlasy, 150ml
info Množství
Kód : 6332
Ochranný balzám na rty GO SPUNKY! 4,2 g
info Množství
Kód : 6319
Parfémový sáček - GO SPUNKY!, 125 ml
info Množství
 
lotos