EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 4319
Sales Packet - vzorek aviváže Oud, 20 ml
info Množství
Kód : 4320
Sales Packet - vzorek aviváže Sunraya, 20 ml
info Množství
Kód : 4267
Vzoreček New Uniqua - Denní krém 5 ml
info Množství
Kód : 4268
Vzoreček New Uniqua - Noční krém 5 ml
info Množství
Kód : 4246
Vzoreček parfému Slzy štěstí 1,5 ml
info Množství
Kód : 4247
Vzoreček parfému Aywa 1,5 ml
info Množství
Kód : 4092
Vzoreček parfému Del Norte 1,5 ml
info Množství
Kód : 4248
Vzoreček parfému Lateef 1,5 ml
info Množství
 
lotos