EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Sprej do sušičky prádla, 250 ml
Kód : 1050
S Vaší oblíbenou vůní Green!
Přidej na svůj facebook
Cena: 128,00 Kč
Body: 5
Ks
84,00%
Hodnocení : 42
• Účinně zabraňuje vytváření statické elektřiny při sušícím procesu. • Speciální složky snižují mačkavost prádla v průběhu sušení.
Zadní etiketa výrobku
Doplňující informace
s antistatickým účinkem
Specialní účinky
Návod na použití
• Nastříkejte přiměřené množství prostředku přímo na samostatný savý hadřík nebo houbičku (cca 6 stříknutí), vložte společně s prádlem do sušičky a spusťte sušící cyklus. • Savý hadřík nebo houbičku používejte pouze k tomuto účelu. • Po použití savý hadřík nebo houbičku vyperte.
Pohotovostní žehlička s vůní Green, 500 ml
149,00 Kč
podrobnosti
Pohotovostní žehlička s vůní Green, 100 ml
79,00 Kč
podrobnosti
Pohotovostní žehlička - Cashmira, 500 ml
0 Kč
podrobnosti
Cestovní pohotovostní žehlička - Cashmira, 100 ml
0 Kč
podrobnosti
lotos