EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Speciální sůl do myček, 3000 g
Kód : 2003
Zvyšuje čisticí efekt!
Přidej na svůj facebook
Cena: 142,00 Kč
Body: 6
Ks
100,00%
Hodnocení : 85
• Je vhodná pro všechny typy myček nádobí. • Postupně se rozpouštějící velké granule. • Změkčuje vodu a tím zvyšuje čisticí efekt celého procesu mytí nádobí.
Zadní etiketa výrobku
Specialní účinky
Návod na použití
Používejte podle návodu k obsluze special Vaší myčky. Dávkujte sůl do zásobníku zařízení pro změkčování vody.
Prášek do myček - koncentrát, 800 g
224,00 Kč
podrobnosti
Tablety do myček, 40 x 20 g
247,00 Kč
podrobnosti
Dishwashing Gel 1000 ml
281,00 Kč
podrobnosti
Přídavný prostředek zvyšující účinky mytí nádobí v myčce, 500 g
199,00 Kč
podrobnosti
lotos