EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Rozpouštěč vodního kamene na domácí spotřebiče, 500 ml
Kód : 3010
Přidej na svůj facebook
Cena: 149,00 Kč
Body: 6
Ks
85,19%
Hodnocení : 115
• Jedinečná směs přírodních čisticích látek, která odstraňuje vodní kámen z domácích spotřebičů. • S tímto prostředkem lze čistit: rychlovarné konvice (plastové, kovové i skleněné), hrnce, kávovary, zvlhčovače i automaty na espreso. • Odstraňuje vodní kámen bez nepříjemných zápachů. • Jeho složení nepoškozuje čištěné plochy – čistič soustřeďuje svoje účinky pouze na vodní kámen.
Zadní etiketa výrobku
Specialní účinky
Návod na použití
• Dávkujte v množství 50 ml čističe na 0,5 l vody. • U rychlovarných konvic a kávovarů nechte projít varem, poté spotřebič propláchněte čistou vodou. • Dodržujte pokyny výrobců spotřebičů.
Čistič kuchyní, 500 ml
159,00 Kč
podrobnosti
Čistič sklokeramických desek, 250 ml
249,00 Kč
podrobnosti
Čistič na trouby a grily, 250 ml
142,00 Kč
podrobnosti
Čistič na mikrovlnné trouby, 250 ml
129,00 Kč
podrobnosti
Čistič na plynové a elektrické sporáky, 250 ml
179,00 Kč
podrobnosti
lotos