EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Prostředek na ošetření pryžových částí pračky, 50 ml
Kód : 3063
Obnovuje původní vzhled pryže…
Přidej na svůj facebook
Cena: 99,00 Kč
Body: 4
Ks
68,42%
Hodnocení : 65
• Speciální prostředek pro dokonalé ošetření pryže. • Pryž zvláčňuje, oživuje její původní vzhled. • Zajišťuje ochranu před stárnutím. • Příjemně a svěže voní.
Zadní etiketa výrobku
Doplňující informace
Věděli jste, že ... tento prostředek je natolik praktický, že jej můžete použít také v zimním období k ošetření pryžových částí a těsnění u dveří Vašeho automobilu, čímž zabráníte přimrznutí ke karoserii, a navíc pryžové části zvláčníte a prodloužíte jejich životnost?
Specialní účinky
Návod na použití
Prostředek rovnoměrně nastříkejte přímo na pryž u pračky a pomocí textilie setřete dosucha.
Čistič pračky, 250 g
79,00 Kč
podrobnosti
lotos