EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Královský filet z lososa Kokosová oáza, 130 g
Kód : PB3008
Vyzkoušejte úžasně jemnou kombinaci kari a kokosového mléka…
Piktogram
Přidej na svůj facebook
Cena: 159,00 Kč
Body: 6
Ks
0,00%
Hodnocení : 0
• Základem je 100% čistý, vysoce kvalitní a geneticky zdravý losos atlantský s garancí původu z vlastního alternativního RAS chovu Moře v srdci Evropy. • Jedinečný produkt s naší vlastní a originální recepturou. • Praktické balení zaručuje zachování výborné chuti a nutričních živin. • 100% přírodní chuť bez konzervantů a umělých přísad. • Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. • Přirozeně bez lepku. • Riziko obsahu toxinů, karcinogenních a dalších zdraví nebezpečných látek je zcela vyloučeno.

Doplňující informace
Kokosové mléko je prospěšné Vašemu zdraví? Nejen, že pomáhá posilovat imunitní systém a stabilizuje hladinu cukru v krvi, ale také pomáhá pročistit ledviny a močové cesty. Významnou roli hraje absence lepku a laktózy.
Královský salát s lososem Řecké ostrovy, 160 g
129,00 Kč
podrobnosti
Královský salát s lososem Gurmania, 160 g
129,00 Kč
podrobnosti
Královský salát s lososem Tajemný Orient, 160 g
129,00 Kč
podrobnosti
Královský filet z lososa Bylinkové kouzlo, 130 g
159,00 Kč
podrobnosti
Královský filet z lososa Pikantní chilli, 130 g
159,00 Kč
podrobnosti
Královský salát s lososem Chuť Matsaman, 160 g
129,00 Kč
podrobnosti
Královský filet z lososa Excelentní lištičky, 130 g
159,00 Kč
podrobnosti
Královský filet z lososa Čistě přírodní, 130 g
159,00 Kč
podrobnosti
lotos