EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Čistič sklokeramických desek, 250 ml
Kód : 3021
Přidej na svůj facebook
Cena: 249,00 Kč
Body: 10
Ks
71,76%
Hodnocení : 61
• Vysoce koncentrovaný prostředek na šetrné, avšak účinné čištění sklokeramických varných desek. • Docílíte maximální lesk jako u nové varné desky. • Čistí snadno a rychle. • Díky speciální ochranné vrstvě složky E-PROTECTION® je další čištění mnohem snažší.
Zadní etiketa výrobku
Specialní účinky
Návod na použití
• Aplikujte menší množství prostředku na desku a rovnoměrně rozetřete po celé ploše. • Po chvilce působení setřete vodou a vyleštěte dosucha. • Používá se neředěný. • Větší znečištění nejprve mechanicky odstraňte škrabkou na sklokeramickou desku.
Čistič kuchyní, 500 ml
159,00 Kč
podrobnosti
Rozpouštěč vodního kamene na domácí spotřebiče, 500 ml
149,00 Kč
podrobnosti
Čistič na trouby a grily, 250 ml
142,00 Kč
podrobnosti
Čistič na mikrovlnné trouby, 250 ml
129,00 Kč
podrobnosti
Čistič na plynové a elektrické sporáky, 250 ml
179,00 Kč
podrobnosti
lotos