EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Čistič na mikrovlnné trouby, 250 ml
Kód : 3057
Přidej na svůj facebook
Cena: 129,00 Kč
Body: 5
Ks
70,83%
Hodnocení : 85
• Účinně odstraní mastnotu i zaschlou špínu z vnitřních prostor mikrovlnné trouby.
Zadní etiketa výrobku
Specialní účinky
Návod na použití
• Prostředek nastříkejte do vnitřní části mikrovlnné trouby a nechte chvíli působit. • Po vyčištění povrch omyjte čistou vodou.
Čistič kuchyní, 500 ml
159,00 Kč
podrobnosti
Rozpouštěč vodního kamene na domácí spotřebiče, 500 ml
149,00 Kč
podrobnosti
Čistič sklokeramických desek, 250 ml
249,00 Kč
podrobnosti
Čistič na trouby a grily, 250 ml
142,00 Kč
podrobnosti
Čistič na plynové a elektrické sporáky, 250 ml
179,00 Kč
podrobnosti
lotos