EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Speciální prostředek na čištění drahých kovů, 200ml
Kód : 3112
Piktogram
Přidej na svůj facebook
Cena: 169,00 Kč
Body: 7
Ks
60,00%
Hodnocení : 27
Jemný, ale přitom vysoce účinný prostředek určený pro čištění předmětů z drahých kovů (zlato, stříbro, mosaz) • Obnovuje původní vzhled povrchu. • Čistí a zároveň chrání čištěné povrchy. • Poskytuje ochranu a zajišťuje dlouhotrvající hluboký a přirozený lesk. • Stoprocentní účinek i u předmětů složitých tvarů – řetízky, náušnice, náramky, přívěsky, …
Zadní etiketa výrobku
Specialní účinky
Návod na použití
Přípravek naneste v přiměřeném množství na čištěný povrch a nechte krátce působit. • Poté pomocí jemné textilie krouživými pohyby vyčistěte celý povrch a opláchněte čistou vodou. Pro složitě tvarované povrchy lze použít štětec nebo jemný kartáček. • Vysušte a případně povrch doleštěte suchým ubrouskem či jelenicí. • Nepoužívejte pomůcky, které by mohly způsobit poškrábání povrchu. • Pokud si nejste jisti vhodností použití přípravku, vyzkoušejte aplikaci na skrytém místě. • Před použitím protřepejte.
Čistič brýlí s protizamlžovacím efektem, 30 ml
99,00 Kč
podrobnosti
Odstraňovač etiket, 50 ml
143,00 Kč
podrobnosti
Čistič plastů, 500 ml
139,00 Kč
podrobnosti
Čistič povrchu spotřební elektroniky, 100 ml
109,00 Kč
podrobnosti
lotos