EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

 
Kód : 2005
Čistič myčky, 200 g
info Množství
Kód : 2016
Dishwashing Gel 1000 ml
info Množství
Kód : 2007
Gel do myček nádobí - na sklo a porcelán, 250 ml
info Množství
Kód : 2004
Leštidlo do myček, 500 ml
info Množství
Kód : 2001
Prášek do myček - koncentrát, 800 g
info Množství
Kód : 2024
Přídavný prostředek zvyšující účinky mytí nádobí v myčce, 500 g
info Množství
Kód : 2003
Speciální sůl do myček, 3000 g
info Množství
Kód : 2002
Tablety do myček, 40 x 20 g
info Množství
 
lotos